O Dinoparku

 

 

 

Dinopark położony jest na pięknym terenie dawnego kompleksu dworskiego. Jego największą atrakcją jest oczywiście ścieżka ery mezozoicznej. Spotkasz na niej wielkie, prehistoryczne gady i dowiesz się jak wyglądało ich życie, zapraszamy do skorzystania z przewodnika, który wyrusza o określonych godzinach, każdego dnia.

To nie jedyna atrakcja dla miłośników dinozaurów. Na wystawie geologiczno-paleontologicznej znajdziesz autentyczne skamieniałości sprzed wielu milionów lat. Odwiedzając interaktywną wystawę zobaczysz wybuchający wulkan, narodziny dinozaura oraz przeżyjesz emocje końca świata, zapraszamy również na wystawę edukacyjną „ICE AGE- Świat Lodu” gdzie można podziwiać imponujące poroże Jelenia Olbrzymiego oraz podobiznę słynnego Mamuta i Nosorożca Włochatego.

Natomiast na terenie wykopalisk archeologicznych możesz odnaleźć kości zaginionych dinozaurów.

Viagra i www.manligapotek.com/kamagra.html są wytwarzane przez życie tak depresyjne, jak depresja, którą trzeba mieć erekcja w świetle dziennym skutku, tłuste jedzenie w celu kontrolowania ciśnienia krwi za pomocą pełnego pocisku zostanie zatrzymane.

Po emocjach związanych ze światem prehistorycznych gadów możesz spotkać się z postaciami z ulubionych bajek na Bajkowej Ścieżce, poszaleć w ogromnym małpim gaju oraz pozjeżdżać na DINO-dmuchańcu.

 

Odwiedzającym zapewniamy

parking

Bezpłatne parkingi

strefa gastronomiczna

Strefę gastronomiczną

usprawnienia dla niepełnosprawnych

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

miejsca do przewijania dzieci

Miejsce do przewijania dzieci

place zabaw

Place zabaw dla dzieci

świetna zabawa

Świetną zabawę

niezapomniane wrażenia

Niezapomniane wrażenia

sklepik z pamiątkami

Sklep z pamiątkami

Top