Cennik
i godziny otwarcia
Godziny otwarcia

Zapraszamy

Od poniedziałku do piątku: 09:00-17:00
W weekendy: 10:00-18:00
Bilety
Bilet normalny: 35 PLN
Bilet ulgowy: 32 PLN
Zobacz więcej

O Dinoparku

O Dinoparku Kolacinek

 

Dinopark położony jest na pięknym terenie dawnego kompleksu dworskiego. Jego największą atrakcją jest oczywiście ścieżka ery mezozoicznej. Spotkasz na niej wielkie, prehistoryczne gady i dowiesz się jak wyglądało ich życie. Musisz uważać, bo czasami spod wody wynurza się… niespodzianka 🙂

To nie jedyna atrakcja dla miłośników dinozaurów. Na wystawie geologiczno-paleontologicznej znajdziesz autentyczne skamieniałości sprzed wielu milionów lat. Odwiedzając interaktywną wystawę zobaczysz wybuchający wulkan, narodziny dinozaura oraz przeżyjesz emocje końca świata. Natomiast na terenie wykopalisk archeologicznych możesz odnaleźć kości zaginionych dinozaurów.

Po emocjach związanych ze światem prehistorycznych gadów możesz zostać poszukiwaczem złota, spotkać się z postaciami z ulubionych bajek, przejechać się bajkową kolejką, zobaczyć, jak kiedyś wyglądała polska wieś albo po prostu poszaleć na naszych placach zabaw.

W największe upały zapraszamy do Kropelkowa, czyli strefy mokrej zabawy, gdzie przyjemnie odpoczniesz od upału i schłodzisz się.

Viagra i www.manligapotek.com/kamagra.html są wytwarzane przez życie tak depresyjne, jak depresja, którą trzeba mieć erekcja w świetle dziennym skutku, tłuste jedzenie w celu kontrolowania ciśnienia krwi za pomocą pełnego pocisku zostanie zatrzymane.

Mamy również specjalne atrakcje dla grup zorganizowanych, między innymi warsztaty połączone z projekcją filmów, zajęcia, podczas których tworzymy dinozaury z balonów, a także zabawę w ratowanie jaj dinozaura.

Po wszystkich emocjach zapraszamy na smaczny posiłek, zimne i ciepłe napoje oraz do sklepiku z pamiątkami, które na dłużej pozwolą zatrzymać wspomnienia z Dinoparku.

Odwiedzającym zapewniamy

parking

Bezpłatne parkingi

strefa gastronomiczna

Strefę gastronomiczną

usprawnienia dla niepełnosprawnych

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

miejsca do przewijania dzieci

Miejsce do przewijania dzieci

place zabaw

Place zabaw dla dzieci

świetna zabawa

Świetną zabawę

niezapomniane wrażenia

Niezapomniane wrażenia

sklepik z pamiątkami

Sklep z pamiątkami

Cennik
i godziny otwarcia
Godziny otwarcia

Zapraszamy

Od poniedziałku do piątku: 09:00-17:00
W weekendy: 10:00-18:00
Bilety
Bilet normalny: 35 PLN
Bilet ulgowy: 32 PLN
Zobacz więcej
Top